I am never sure I get the unit conversions correct. I've seen folks say it costs about $4/month to r

I am never sure I get the unit conversions correct. I've seen folks say it costs about $4/month to run a DO 24/7, but I've also seen $0.34/day which works out to about $10/month. Can someone show me the math?
Was this page helpful?